توضیحات : 
ترازیاب ZEISS Ni50
ساخت آلمان.
با دقت 3.0mm± در 1 كیلومتر تراز یابی رفت و برگشتی.
توانایی قرائت زاویه افقی.
دارای کمپانساتور.
تصویر مستقیم.

توضییحات تکمیلی :
| ساخت کشور | آلمان |
| دقت اندازه گیری بر اساس استاندارد DIN 18723 در 1 کیلومتر تراز یابی | 3.0mm± |
| دقت زاویه افقی | 1° |
| درشت نمایی | 20X |
| دقت فکوس | 0.9m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 25mm |
| ثابت مجموع | صفر |
| ثابت مضروب | 100 |
| دقت تراز كروی | 15mins/2mm |
| دقت كمپانساتور | “5≥ |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | ±15min |
| میدان دید در 100 متر | 3.2m |
