



توضیحات :
توتال استیشن سندینگ STS755-R
ساخت چین.
دقیق.
دقت اندازه گیری 5 ثانیه.
دارای كمپانساتور دو محوره.كیبرد در دو طرف.
صفحه نمایش حرفی و عددی. %100 ضد آب.
دراری پرت تخلیه اطلاعات USB.
برنامه های انتقال اطلاعات و برنامه های مختلف مورد نیاز نقشه برداری:
Orientaion & surveying, Stake Out, Tie Distanse (MLM),Intersection,Construction,Remote Height, Area (Plan & Surface), Offset, Reference Line, Reference Arc, COGO, Road ,Travers
توانائی اندازه گیری تا 300 متر بدون نیاز به منشور.
این دستگاه مشابه دستگاه Leica TCR805 با منو مشابه است.
- ویژگیهای فنی
- وسایل جانبی
- خدمات
- ضمیمه ها
| ساخت کشور | چین |
| دقت اندازه گیری زاویه | 5 ثانیه |
| درشت نمایی | 30 برابر |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | 1 ثانیه |
| مدت زمان قرائت و نمایش فاصله | 1 ثانیه |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور | 300 متر |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور با دقت | 5mm +2ppm |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | تا 800 متر |
| اندازه گیری با مینی منشور | تا 1200 متر |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | تا 3000 متر |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 2mm +2ppm |
| توان ذخیره | 10،000 نقطه |
| دقت تراز كروی | 8 در 2mm |
| دقت تراز لوبیائی | “30 در 2mm |
| دقت كمپانساتور | 1 ثانیه |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | 3 ثانیه |
| حد اقل دمای كاركرد | 20- درجه سانتی گراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 40+ درجه سانتی گراد |
