




توضیحات :
توتال استیشن Nikon NPL352
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 5 ثانیه.
اندازه گیری تا 300 متر با رفلکتور برچسبی.
اندازه گیری تا 200 متر بدون نیاز به منشور.
دارای کمپانساتور دو محوره.
دو طرف کیبرد.
صفحه نمایش حرفی عددی.
100% ضد آب.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “5 |
| درشت نمایی | 26X |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت TRK | “0/5 |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | “1 |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور | 200m |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 300m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 5000m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 2mm +2ppm |
| توان ذخیره | 10،000 نقطه |
| حد اقل دمای كاركرد | 40 – درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 60+ درجه سانتیگراد |
