




توضیحات :
توتال استیشن PENTAX PTS-III10C
ساخت ژاپن.
دقت زاويه 10 یا 5 ثانيه.
تصوير مستقيم.
داراي كمپانساتور.
صفحه کلید و صفحه نمایش در دو طرف.
داراي استاندارد ضد آب،گردو غبار.
با تری براک متغییر.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری | “10 |
| درشت نمایی | 30X |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری معمولی | (3mm+2ppm)± |
| دقت فکوس | 1.4m |
| قدرت تفکیک تصویر | “3 |
| قطر عدسی تلسکوپ | 45mm |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | 0.2sec |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 2400m |
| اندازه گیری فاصله با سه منشور | 3100m |
| درشت نمایی شاقول اپتیکی | 3X |
| دقت تراز كروی | 8mins/2mm |
| دقت تراز لوبیائی | 30seconds/2mm |
| دقت شاقول اپتیکی | 0.5m |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | ±3min |
| میدان دید در 100 متر | 2.3m |
| سه پایه مورد استفاده | “3/8 13X |
