




توضیحات :
تئودولیت EDM دار ENTAX PX-20D شبه توتال استیشن
ساخت ژاپن.
دقت زاويه 10 ثانيه.
تصوير مستقيم.
داراي كمپانساتور.
صفحه کلید و صفحه نمایش در یک طرف.
داراي استاندارد ضد آب،گردو غبار.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری | “10 |
| طول اندازه گیری | 1Km |
| درشت نمایی | 30X |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری معمولی | (5mm+5ppm)± |
| دقت فکوس | 1.0m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 45mm |
| دقت تراز لوبیائی | 30seconds/2mm |
