




توضیحات :
توتال استیشن TOPCON Guppy GTS 310F
ساخت ژاپن.
دقت زاويه 5 ثانيه.
توانائي نمايش طول مايل+ طول افق+ اختلاف ارتفاع.
اندازه گيري 800 متر تا 1 كيلو متر با تك منشور.داراي رتيكول با تارهاي استاديائي.
تصوير مستقيم.
داراي كمپانساتور.
داراي استاندارد ضد آب،گردو غبار.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری بر اساس استاندارد DIN 18723 در 1 کیلومتر تراز یابی | 2.00m |
| دقت اندازه گیری زاویه | “5 |
| خطاء قرائت زاویه | “1+/- |
| درشت نمایی | 26X |
| دقت فکوس | 0.3m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 32mm |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 1KM ~ 800m |
| ثابت مضروب | 100 |
| دقت كمپانساتور | 15+/- min |
