



توضیحات :
توتال استیشن Nikon DTM362
ساخت ژاپن.
دقیق.
دقت اندازه گیری 3 ثانیه.
اندازه گیری 100 متر با رفلکتور برچسبی.
دارای كمپانساتور دو محوره.
كیبرد در دو طرف.
صفحه نمایش حرفی و عددی.
%100 ضد آب.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “3 |
| درشت نمایی | 33X |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت TRK | “0/6 |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | “1 |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 100m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 2300m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 3mm +2ppm |
| توان ذخیره | 10،000 نقطه |
| حد اقل دمای كاركرد | 40 – درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 60+ درجه سانتیگر |
