




توضیحات :
توتال استیشن Nikon DTM552
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 1 ثانیه.
دارای نور لیزری راهنما.
نمایش 100متر بدون نیاز به منشور با رفلکتور برچسبی.
دارای کمپانساتور دو محوره.
کیبرد در دو طرف.
صفحه نمایش حرفی عددی.
100% ضد آب.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “1 |
| درشت نمایی | 33X |
| قرائت و نمایش فاصله با دقت | 0/1mm |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت TRK | “0/6 |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | “1 |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 100m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 2700m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 2mm +2ppm |
| توان ذخیره | 10،000 نقطه |
| حد اقل دمای كاركرد | 40 – درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 60+ درجه سانتیگراد |
