



توضیحات :
توتال استیشن Nikon DTM652
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 1 ثانیه.
درای نور لیزری راهنما.
نمایش 100متر بدون نیاز به منشور با رفلکتور برچسبی.
دارای کمپانساتور دو محوره.
کیبرد در دو طرف.
صفحه نمایش حرفی عددی.
دارای کارت حافضه (SD RAM) با 128MB حجم.
توان اتصال به Flash Memory.
100% ضد آب.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “1 |
| درشت نمایی | 33X |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت TRK | “0/6 |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | “0/5 |
| مدت زمان قرائت و نمایش فاصله | “1 |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 100m |
| اندازه گیری با مینی منشور | 1100m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 2700m |
| توان ذخیره | 10،000 نقطه |
| حد اقل دمای كاركرد | 40 – درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 60+ درجه سانتیگراد |
