

توضیحات :
توتال استیشن Nikon total Faldy-10i
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 3 ثانیه.
دارای کمپانساتور.
دو طرف کیبرد.
صفحه نمایش حرفی عددی.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “3 |
| محصول سال | 1993 |
| درشت نمایی | 30x |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری دقیق | 3mm +3ppm |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری سریع | 5mm +3ppm |
| قطر عدسی تلسکوپ | 45mm |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 2700m |
| حد اقل دمای كاركرد | 20- درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 50+ درجه سانتیگراد |
