

توضیحات :
توتال استیشن Nikon total Faldy-EN2
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 2 ثانیه.
توانائی اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور به صورت مستقیم تا فاصله 100متری.
دارای کمپانساتور.
دو طرف کیبرد.
صفحه نمایش حرفی عددی.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “2 |
| محصول سال | 2000 |
| درشت نمایی | 26x |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری TRK | 10mm +3ppm |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری دقیق | 3mm +3ppm |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری سریع | 5mm +3ppm |
| قطر عدسی تلسکوپ | 50mm |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور | 100m |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 100m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 5000m |
| حد اقل دمای كاركرد | 20- درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 50+ درجه سانتیگراد |
