
توضیحات :
توتال استیشن Nikon Flex-10rs
ساخت ژاپن
دقت اندازه گیری 5 ثانیه
دارای کمپانساتور- دو طرف کیبرد
صفحه نمایش حرفی عددی
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “5 |
| محصول سال | 1989 |
| درشت نمایی | 30x |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری معمولی | 5mm +5ppm |
| قطر عدسی تلسکوپ | 45mm |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 1600m |
| حد اقل دمای كاركرد | 50+ درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 20- درجه سانتیگراد |
