

توضیحات :
توتال استیشن Nikon NST-10SC
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 7 ثانیه با حالات متغییر 10 و 20 ثانیه.
دارای کمپانساتور تک محوره.
یک طرف کیبرد.
صفحه نمایش حرفی عددی.
16 ساعت کار با باطری.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری زاویه | “7 |
| درشت نمایی | 28x |
| دقت فکوس | 1.2m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 38mm |
| اندازه گیری با مینی منشور | 600m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 1200m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 3mm +2ppm |
| اندازه گیری فاصله با سه منشور | 1600m |
| حد اقل دمای كاركرد | 20- درجه سانتیگراد |
| حد اكثر دمای كاركرد | 50+ درجه سانتیگراد |
