
توضیحات :
توتال استیشن سندینگ Arc6
ساخت چین.
دقیق.
دقت اندازه گیری 2 ثانیه.
دارای كمپانساتور دو محوره.
كیبرد و صفحه نمایش حرفی و عددی در دو طرف.
✪✪✪ صفحه نمایش زنگی آلفانومریک “3.5 با کیفیت تصویر 320*240 Dot Matrix .
سیستم قرائت زوایا – قرائت مطلق (Absolute) بدون نیاز به توجیح تلسکوپ.
بزرگنمایی 30 برابر با کیفیت HD.
دارای 4MB حافظه داخلی با توان ذخیره 24000 نقطه و وردی کارت حافظه SD تا حجم 32GB.
دراری پرت تخلیه اطلاعات MiniUSB و RS232.
✪✪✪ دارای حسگر دما و فشار محیط و تصحیح و مقدارهای مربوطه در اندازه گیری به صورت خودکار.
برنامه های انتقال اطلاعات و برنامه های مختلف مورد نیاز نقشه برداری:
Orientaion & surveying, Stake Out, Tie Distanse (MLM),Intersection,Construction,Remote Height, Area (Plan & Surface), Offset, Reference Line, Reference Arc, COGO, Road ,Travers
استاندارد ضد آب و ضد گرد و غبار IP65.
- ویژگیهای فنی
- وسایل جانبی
- خدمات
- ضمیمه ها
| ساخت کشور | چین |
| دقت اندازه گیری | “2 |
| دقت قرائت زاویه | “10/ “5/”1/”0.5 |
| درشت نمایی | 30X |
| مدت زمان قرائت و نمایش فاصله | “1 |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور | 600m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 5000m |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | (2mm+2ppm x D)± |
| دقت تراز كروی | 8min/2mm |
| دقت تراز لوبیائی | 30Sec/2mm |
| دقت كمپانساتور | “1 |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | ±3min |
