



توضیحات :
توتال استیشن سندینگ STS752R-6LC
ساخت چین.
دقیق.
دقت اندازه گیری 2 ثانیه.
اندازه گیری تا 600 متر بدون نیاز به منشور.
دارای كمپانساتور دو محوره.كیبرد در دو طرف.
سیستم قرائت زوایا – قرائت مطلق (Absolute) بدون نیاز به توجیح تلسکوپ.
بزرگنمایی 30 برابر با کیفیت HD.
دارای کارتخوان SD ( توانایی پشتیبانی کارت حافظه 4GB جهت ذخیره 24 ملیون نقطه).
صفحه نمایش حرفی و عددی. %100 ضد آب.
دراری پرت تخلیه اطلاعات MiniUSB – RS232.
برنامه های انتقال اطلاعات و برنامه های مختلف مورد نیاز نقشه برداری:
Orientaion & surveying, Stake Out, Tie Distanse (MLM),Intersection,Construction,Remote Height, Area (Plan & Surface), Offset, Reference Line, Reference Arc, COGO, Road ,Travers
این دستگاه مشابه دستگاه Leica TCR805 با منو مشابه است.
دارای استاندارد صادرات به آمریکا.
- ویژگیهای فنی
- وسایل جانبی
- خدمات
- ضمیمه ها
| ساخت کشور | چین |
| دقت اندازه گیری زاویه | “2 |
| درشت نمایی | 30X |
| مدت زمان اندازه گیری به حالت معمولی | 1 ثانیه |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور | 600M |
| اندازه گیری اشیاء بدون نیاز به منشور با دقت | 5mm +2ppm |
| اندازه گیری با رفلكتور برچسبی | 800M |
| اندازه گیری با مینی منشور | 2000M |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 5000M |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور با دقت | 2mm +2PPm |
| توان ذخیره | 24,000 نقطه |
| دقت تراز كروی | 8 دقیقه در 2mm |
| دقت تراز لوبیائی | “30 در 2mm |
| دقت كمپانساتور | “1 |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | “3 |
| حد اقل دمای كاركرد | 20°C- |
| حد اكثر دمای كاركرد | 40°C+ |
