



توضیحات :
توتال استیشن SOKKIA LDT5S
تئودولیت دیجیتال مجهز به EDM برای نمایش فاصله.
ساخت ژاپن.
دقت اندازه گیری 5 ثانیه.
صفحه نمایش در یک طرف.
تصویر مستقیم.
دارای كمپانساتور تك محوره.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری | “5 |
| درشت نمایی | 30X |
| دقت فکوس | 1.3m |
| قدرت تفکیک تصویر | “3 |
| قطر عدسی تلسکوپ | 42mm |
| ثابت مجموع | صفر |
| ثابت مضروب | 100 |
| درشت نمایی شاقول اپتیکی | 3X |
| دقت فکوس شاقول اپتیکی | 0/1mm |
| دقت كمپانساتور | 3min ± |
| میدان دید در 1000m | 1°30min |
