



توضیحات :
توتال استیشن SOKKIA SET5ES
ساخت ژاپن.
دقيق.
دقت اندازه گيري 5 ثانيه.
دو طرف كيبرد .
ضد آب.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری | “5 |
| طول اندازه گیری | 500m ~ 1000m |
| درشت نمایی | 26X |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری معمولی | (5mm+ 3ppm ) +/- |
| دقت فکوس | 1.3m |
| قدرت تفکیک تصویر | “5 |
| قطر عدسی تلسکوپ | 45mm |
| زاویه دید در 100m | 1°30min |
