




توضیحات :
توتال استیشن TOPCON GUPPY GTS-2B
ساخت ژاپن.
دقت زاويه 6 ثانيه.
تصوير مستقيم.
داراي كمپانساتور.
داراي استاندارد ضد آب،گردو غبار.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری | “6 |
| طول اندازه گیری | 1.8Km |
| درشت نمایی | 30X |
| دقت طول یابی در حالت اندازه گیری معمولی | (5mm+5ppm)± |
| دقت فکوس | 1.0m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 40mm |
| دقت تراز لوبیائی | 30seconds/2mm |
