




توضیحات :
توتال استیشن TOPCON Guppy GTS 320F
ساخت ژاپن.
دقت زاويه 10 ثانيه.
توانائي نمايش طول مايل+ طول افق+ اختلاف ارتفاع.
اندازه گيري 800 متر تا 1 كيلومتر با تك منشور.
داراي رتيكول با تارهاي استاديائي.
تصوير مستقيم.
داراي كمپانساتور.داراي استاندارد ضد آب،گردو غبار.
| ساخت کشور | ژاپن |
| دقت اندازه گیری بر اساس استاندارد DIN 18723 در 1 کیلومتر تراز یابی | 2m |
| دقت اندازه گیری زاویه | “10 |
| خطاء قرائت زاویه | “1+/- |
| درشت نمایی | 24X |
| دقت فکوس | 0.3m |
| قطر عدسی تلسکوپ | 32mm |
| اندازه گیری فاصله با تك منشور | 800m ~ 1KM |
| ثابت مضروب | 100 |
| دقت كمپانساتور | -/+15 min |
| محدوده خطاگیری کمپانساتور | 0.5 min |
